Mükafat mövsümü yaxınlaşdıqca, İtalyan kişi geyim brendi Brioni son təkan üçün Hollivudun güc mərkəzinə toxunur.
Amerikalı aktyor Oskar Ayzek brendin 2024-cü ilin Yaz/Yay kampaniyasının simasıdır, çap, onlayn və bütün dünyada reklam lövhələrində debüt edir. "Yavaş lüks ruhunu" əks etdirən dünya şöhrətli ulduz həm də Brioninin yeni brend səfiri oldu.
Brioni-nin baş direktoru Mehdi Benabaci açıqlamasında “Biz Brioni kişisini təcəssüm etdirən xarizmatik, orijinal və güclü şəxsi üslubu olan Oskar Ayzek ilə əməkdaşlıq etməkdən məmnunuq” dedi.
"Onun təbii cazibəsi və xarizması Evin müasir zərifliyə baxışını artırır."
Cənab Ayzek brend üçün vacib fiqurdur, tez-tez blokbaster filmlərdə çəkilir və mükafatlandırma mərasimlərində baş rola çevrilir.
Britaniyalı fotoqraf Coş Olins tərəfindən çəkilmiş kampaniyada aktyoru qara fonda çox sadə şəkildə təqdim edir. Kolleksiyanın hazır geyimləri, eləcə də cənab Ayzekin şəxsiyyəti seçmə və atmosfer işıqlandırması vasitəsilə nümayiş etdirilir.
Foto və videolarda ulduz xüsusi geyimlər geyinir. Şəkillər keyfiyyətli materialların eksperimental xarakterini vurğulayaraq, yüksək səviyyəli geyim geyinməyin toxunma hissini nümayiş etdirir.
Bütün çeşidlər hal-hazırda Brioni saytında və mağazalarda mövcuddur.
"Mən Evin nümayəndəsi olmaqdan çox şadam" cənab Ayzek dedi.
"Mən Brioni-nin keyfiyyətə sadiqliyinə hörmət edirəm və əməkdaşlığımızın bu ilk mərhələsi ilə fəxr edirəm" dedi. "O, mənim fikrimcə Brioni-nin mahiyyətini əks etdirən zamansız incəlik və müasir estetikanın mükəmməl birləşməsini təcəssüm etdirir."

As awards season marches on, Italian menswear brand Brioni is tapping a Hollywood powerhouse for its latest drop.
American actor Oscar Isaac is the face of the label’s spring/summer 2024 campaign, debuting in print, online and on billboards around the world. Capturing the “spirit of slow luxury,” the A-lister is also being announced as the newest Brioni brand ambassador.
“We are delighted to partner with Oscar Isaac, who is the embodiment of the Brioni man: charismatic, authentic and with a strong personal style,” said Mehdi Benabadji, CEO of Brioni, in a statement.
“His natural allure and charisma strengthen the House’s notion of effortless modern elegance.”
Mr. Isaac is a major signing for the brand, frequently appearing in blockbuster films and having become a staple at industry award ceremonies.
The campaign, shot by British photographer Josh Olins, places the actor in a stripped-down set with a black background. The collection’s ready-to-wear and tailoring, and Mr. Isaac’s individuality, are showcased through selective and atmospheric lighting.
Several pieces from the selection are worn by the star in photos and videos. The imagery shows off the tactile experience of wearing high-end clothing, spotlighting the experiential nature of quality materials.
The whole lineup is now available on Brioni’s website and in-store.
“It’s truly a pleasure to be named house ambassador,” said Mr. Isaac, in a statement.
“I respect Brioni’s commitment to quality and I’m proud of this first chapter of our collaboration,” he said. “It embodies the perfect blend of timeless sophistication and contemporary flair, which I think speaks to what Brioni is all about.”