Mükafat mövsümü yaxınlaşdıqca, İtalyan kişi geyim brendi Brioni son təkan üçün Hollivudun güc mərkəzinə toxunur.
Amerikalı aktyor Oskar Ayzek brendin 2024-cü ilin Yaz/Yay kampaniyasının simasıdır, çap, onlayn və bütün dünyada reklam lövhələrində debüt edir. "Yavaş lüks ruhunu" əks etdirən dünya şöhrətli ulduz həm də Brioninin yeni brend səfiri oldu.
Brioni-nin baş direktoru Mehdi Benabaci açıqlamasında “Biz Brioni kişisini təcəssüm etdirən xarizmatik, orijinal və güclü şəxsi üslubu olan Oskar Ayzek ilə əməkdaşlıq etməkdən məmnunuq” dedi.
"Onun təbii cazibəsi və xarizması Evin müasir zərifliyə baxışını artırır."
Cənab Ayzek brend üçün vacib fiqurdur, tez-tez blokbaster filmlərdə çəkilir və mükafatlandırma mərasimlərində baş rola çevrilir.
Britaniyalı fotoqraf Coş Olins tərəfindən çəkilmiş kampaniyada aktyoru qara fonda çox sadə şəkildə təqdim edir. Kolleksiyanın hazır geyimləri, eləcə də cənab Ayzekin şəxsiyyəti seçmə və atmosfer işıqlandırması vasitəsilə nümayiş etdirilir.
Foto və videolarda ulduz xüsusi geyimlər geyinir. Şəkillər keyfiyyətli materialların eksperimental xarakterini vurğulayaraq, yüksək səviyyəli geyim geyinməyin toxunma hissini nümayiş etdirir.
Bütün çeşidlər hal-hazırda Brioni saytında və mağazalarda mövcuddur.
"Mən Evin nümayəndəsi olmaqdan çox şadam" cənab Ayzek dedi.
"Mən Brioni-nin keyfiyyətə sadiqliyinə hörmət edirəm və əməkdaşlığımızın bu ilk mərhələsi ilə fəxr edirəm" dedi. "O, mənim fikrimcə Brioni-nin mahiyyətini əks etdirən zamansız incəlik və müasir estetikanın mükəmməl birləşməsini təcəssüm etdirir."

По мере приближения сезона наград итальянский бренд мужской одежды Brioni привлекает голливудского лидера для своего последнего рывка.
Американский актер Оскар Айзек стал лицом кампании бренда Весна/Лето 2024, дебютировавшей в печати, в Интернете и на рекламных щитах по всему миру. Отражая «дух медленной роскоши», звезда первой величины также стал новым послом бренда Brioni.
«Мы рады сотрудничать с Оскаром Айзеком, который является олицетворением мужчины Brioni: харизматичный, аутентичный и с сильным индивидуальным стилем», — сказал в своем заявлении Мехди Бенабаджи, генеральный директор Brioni.
«Его естественное обаяние и харизма усиливают представление Дома о непринужденной современной элегантности».
Господин Айзек — важный человек для бренда, он часто появляется в блокбастерах и стал неотъемлемой частью церемоний награждения.
Кампания, снятая британским фотографом Джошем Олинсом, представляет актера крайне просто на черном фоне. Готовые наряды коллекции, а также индивидуальность г-на Айзека демонстрируются с помощью выборочного и атмосферного освещения.
На фотографиях и видео звезда носит подобранную одежда. Изображения демонстрируют тактильные ощущения от ношения одежды высокого класса, подчеркивая экспериментальную природу качественных материалов.
Вся линейка теперь доступна на веб-сайте Brioni и в магазине.
«Действительно я очень рад стать амбассадором Дома», — сказал г-н Айзек в своем заявлении.
«Я уважаю приверженность Brioni качеству и горжусь этой первой главой нашего сотрудничества», — сказал он. «Она воплощает идеальное сочетание не теряющей актуальности изысканности и современной эстетики, что, по моему мнению, отражает сущность Brioni».